Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
SF-5M Radius Tree Carbide Rotary Burr Blank με διάμετρο κοπής 12,7mm για προσαρμόσιμα προφίλ δοντιών
| Μοντέλο: | SF-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SG-3M Κορυφαίο δέντρο καρβιδίου περιστροφικό κενό με διάμετρο κοπής 9,6 mm για προσαρμοσμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SG-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SL-2M Taper με Ακτίνα Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα Ημιτελές με Διάμετρο Κοπής 8mm για Προσαρμόσιμο Προφίλ Δοντιών
| Μοντέλο: | SL-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SC-2M Καρβιδίου Κεφαλής Κυλινδρικού Σχήματος με Διάμετρο Κοπής 8mm και Βαθμό YG8 για Ειδική Λείανση
| Μοντέλο: | SC-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Ball Shape Carbide Rotary Burr Blank with 6mm Cut Diameter and YG8 Grade for Custom Tooth Grinding
| Μοντέλο: | SD-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SF-2M Κωνικό Δέντρο Καρβιδίου Τροχού Κεφαλής με Διάμετρο Κοπής 8mm και Βαθμό YG8 για Ειδική Λείανση
| Μοντέλο: | SF-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
Φωτιά σχήμα Καρβιδίου περιστροφικό Burr κενό με διάμετρο κοπής 8 mm για προσαρμόσιμο προφίλ δοντιού
| Μοντέλο: | SH-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
60° Countersink SJ-6M Carbide Rotary Burr Blank με διάμετρο κοπής 16 mm και βαθμό YG8 για προσαρμοσμένη τριβή δοντιών
| Μοντέλο: | SJ-6M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 16 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14,5 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 62 χιλιοστά |
SL-4M Κωνική με Ακτίνα 12,7mm Διάμετρος Κοπής YG8 Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα Ημιτελές για Ειδική Λείανση
| Μοντέλο: | SL-4M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
Φρέζες καρβιδίου βολφραμίου YG8, σφαιρικής μύτης, σχήματος δέντρου SF-5M για εργασίες ακριβείας σε μέταλλο
| Μοντέλο: | SF-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |