Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
SH-2M 5-Axis CNC High-precision Carbide Burr - Aerospace Component Gespecialiseerd
| Model: | SH-2M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SG-1BM G0616 Virgin Tungsten Carbide Preform Silver Brazed Semi-Finished Carbide Burr met 6 mm snijdiameter
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SE-3M Diamantgeslepen roterende braam frees voor roestvrij staal en hooggelegeerd staal
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SK-5M Countersink 90° Single Cut Burr - Snel materiaal verwijderen
| Model: | SK-5MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SC-3M Single Cut Ball Cylinder Burr - 6 mm Sank voor Juweliersgraveren
| Model: | SC - 3M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
12 mm industriële roterende boeren set dubbel gesneden 10 stuk zware metaalbewerking kit
| Model: | braam ingesteld |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Snee: | enkel/dubbel/aluminium/diamant/grof/staal/enkele fijne snede |
Aluminium Freesnijder SC-5M Polijsten Roestvrij Staal Ra0.4μM Oppervlak
| Model: | SC - 5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Virgin YG8 Zilvergelijmd half afgewerkte carbide-blank met een snijdiameter van 8 mm voor precisiebreiding
| Model: | SD-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 6.4mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 1 LED, meerkleurig instelbaar |
SE-3M Virgin YG8 Zilvergelijste halffabricate van koolstofcarbide met 9,6 mm snijdia voor precisie slijpwerk
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
Virgin Grade YG8 Zilvergelijste Carbide Burr Preform met 12 mm snijdiameter voor Custom Grinding
| Model: | SL-4ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |