Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
5-stuk Multi-Shaped Carbide Burr Set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schank voor metaalbewerking
| Model: | SA-5M AL, SF-5M INOX, SF-5M AL, SH-5M SK, SB-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/77 mm |
Volframcarbide roterende boor set met 6 mm staaf en multi-shaped kit voor deburring en slijpen
| Model: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SN-4M DM, SF-3M ST, SM-4M AL, SK-3M DC, SB-1M CB |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6/9,6/10/12 mm |
| Snijlengte: | 5/13/16/19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 50/61/58/64 mm |
SF-3M Virgin Grade Tungsten Carbide Silver Brazed Preform voor Custom Grinding Halffabricate Carbide Burr
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SJ-6M Virgin YG8 Wolframcarbide Blank voor Custom Rotary Burr Manufacturing met 16 mm snijdiameter en zilveren braze type
| Model: | SJ-6M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 16 mm |
| Snijlengte: | 14,5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 62 mm |
SE-41ML3 3mm Langschaft Hartmetallfräser mit verlängertem Schaft für Feinarbeiten in Hartmetall
| Model: | SE-41ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 5,5 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SD-42ML3 Single Cut Carbide Rotary Burr met 3 mm schakeldiameter en 75 mm totale lengte voor diepe holtes
| Model: | SD-42ML3SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 2,8 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SH-5ZM H1232 Nieuwe wolfraamcarbide blank – Soldeergesoldeerde roterende braam met 12 mm snijdiameter
| Model: | SH-5ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SE-2M E0815 8 mm snijdiameter wolfraamcarbide preform voor aangepaste tand slijpen half afgewerkte carbide Burr
| Model: | SE-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 15 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 60 mm |
SG-15M G1938 YG8 Wolframcarbide Voorgevormd Gereedschap – 19mm Snijdiameter Zilver gesoldeerd Half-afgewerkte Braam
| Model: | SG-15M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 19 mm |
| Snijlengte: | 38 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 83mm |