Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 produkty.
SH-2M 5-osiowa frezarka CNC z węglika spiekanego - specjalistyczna do komponentów lotniczych
| Model: | SH-2M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SG-1BM G0616 Pierwsza preforma węglanu wolframowego Silver Brazed Semi-Finished Carbide Burr z średnicą cięcia 6 mm
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
Narzędzie obrotowe z chwytem z diamentowym nacięciem SE-3M do obróbki stali nierdzewnej i stali wysokostopowych
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SK-5M Countersink 90° Single Cut Burr - Szybkie usuwanie materiału
| Model: | SK-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
SC-3M Jednostopniowy Frez Kulisty z Trzpieniem 6mm do Grawerowania Biżuterii
| Model: | SC - 3M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
12mm zestaw pilników obrotowych dwustronnych, 10 sztuk, zestaw do obróbki metalu
| Model: | zestaw zadziorów |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Cięcie: | pojedyncze/podwójne/aluminium/diament/grube/stal/pojedyncze drobne cięcie |
Aluminium Cut Rotary Burr Bit SC-5M Polerowanie ze stali nierdzewnej Ra0.4μM Powierzchnia
| Model: | SC - 5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Virgin YG8 Srebro lutowane półwykończone węglowodorowe pustkowie z średnicą cięcia 8 mm do precyzyjnego szlifowania
| Model: | SD-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 6,4 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 51mm |
Półprodukt z węglika spiekanego SE-3M Virgin YG8 z lutowaniem twardym, z otworem tnącym 9,6 mm do precyzyjnego szlifowania
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
Pierwsza klasa YG8 Srebro lutowane węglowodorowe Burr Preform z 12 mm średnicy cięcia do szlifowania na zamówienie
| Model: | SL-4ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |