Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
SM-5M Taper Carbide Rotary Burr Blank - 12,7 mm diameter voor aangepaste tandenmalen
| Model: | SM-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SG-15M Puntige boomcarbide-borrel - 19 mm hoofddiameter voor op maat geslepen
| Model: | SG-15M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 19 mm |
| Snijlengte: | 38 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 83mm |
SD-3M SC 1/4 Inch Shank Standard Burr - Noord-Amerikaanse apparatuur compatibel
| Model: | SD-3MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 53 mm |
SA-43ML2 3 mm massief YG10X Burr van zware kwaliteit - krachtige gietijzer- en staalverwerking
| Model: | SA-43ML2DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SL-1BM L0616 Zilver gesoldeerde preform – Half-afgewerkt voor braamproductie
| Model: | SL-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
10 stukken Burr Set in opslagkoffer Essential Kit voor metaal afwerking
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
|---|---|
| Snijlengte: | 8/9,6/12,7 mm |
| steeldia: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| Globaal: | 70 mm |
| Snee: | enkel, enkel grof, staal, spaanbreker, enkele fijn |
6 mm Schank Tungsten Burr Set Versatile Multi Shape Kit Voor Algemene Bewerking
| Model: | braam ingesteld |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73 mm |
SM-42M DC-laagtemperatuurkoeling - warmtegevoelig materiaal gespecialiseerd
| Model: | SM-42M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
SM-5 SC Kegelvormige Enkele Frees - Complexe Textuur Ambachtelijk Graveren
| Materiaal: | Wolfraamcarbide |
|---|---|
| Model: | SM-5SC |
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
10-delige TiAlN-gecoate roterende braamset – Hoogwaardige multi-vorm kit
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 119/25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64/70 mm |