Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 producten.
SH-2M Maagdelijke wolfraamcarbide zilver gesoldeerde halfafgewerkte wolfraamcarbide braam blanco met 8 mm snijdiameter
| Model: | SH-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SF-5M F12.725 Virgin Tungsten Carbide Preform met 12,7 mm snijdiameter en zilver gebreid voor de productie van Burr
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
60° Countersink Carbide Burr Blank met 6 mm hoofddiameter en YG8-kwaliteit voor op maat geslepen
| Model: | SJ-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 5 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 1 LED, meerkleurig instelbaar |
SE-2M Ovaal Carbide Burr Blank met 8 mm kopdiameter en YG8-kwaliteit voor slijpen op maat
| Model: | SE-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 15 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 60 mm |
Slijtvaste hardmetalen roterende braam kegel SG-5M met ontwerp met brede tandafstand
| Model: | SG-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SJ-5M Versenker 60° Hartmetall-Rotationsfräser - Bearbeitung von hochlegiertem Stahl
| Model: | SJ-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SD-1BML6 Langschacht Carbidbraam Wolframcarbidbraam voor precisieholtemachining
| Model: | SD-1BML DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 5 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 155 mm |
SH-5M Vlamvormige hardmetalen roterende braam H12.732 voor aluminium oppervlaktebewerking
| Model: | SH-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SA-3M Enkele grove snede speciale cilindervijl - Gespecialiseerd voor reparatie van auto-wielnaven
| Model: | SA - 3M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
Diamantgeslepen Zilver Gesoldeerde Wolframcarbide Frees SG-3M Hoge Precisie Ruw Carbure met Lage Concentrische Afwijking
| Model: | SG-3M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |