Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
SH-2M 5-Axis CNC Καρβιδίου Φρέζα - Εξειδικευμένο για Αεροδιαστημικά Εξαρτήματα
| Μοντέλο: | SH-2M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SG-1BM G0616 Πρόπλασμα από παρθένο καρβίδιο του βολφραμίου – Ημικατεργασμένο καρβιδένιο τρυπάνι κολλημένο με ασήμι με διάμετρο κοπής 6mm
| Μοντέλο: | SG-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
Εργαλείο περιστροφικής λίμας SE-3M Diamond Cut για επεξεργασία ανοξείδωτου χάλυβα υψηλής κραματοποίησης
| Μοντέλο: | SE-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
SK-5M Countersink 90° Single Cut Burr - Γρήγορη αφαίρεση υλικού
| Μοντέλο: | SK-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
SC-3M Cilindro de bola de corte único - Vástago de 6 mm para grabado de joyería
| Μοντέλο: | SC - 3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
12mm βιομηχανικά περιστροφικά σχοινιά σετ διπλό κόψιμο 10 κομμάτια βαρέα εργαλεία μεταλλουργίας κιτ
| Μοντέλο: | σετ γρέζινων |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Τομή: | μονό / διπλό / αλουμίνιο / διαμάντι / χοντρό / χάλυβα / μονή λεπτή κοπή |
Αλουμινίου Cut Rotary Burr Bit SC-5M Χάλυβα από ανοξείδωτο Ra0.4μM Επιφάνεια
| Μοντέλο: | SC - 5Μ ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Ακατέργαστο ημικατεργασμένο κενό καρβιδίου YG8 συγκολλημένο με ασήμι με διάμετρο κοπής 8mm για λείανση ακριβείας
| Μοντέλο: | SD-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6.4mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 51 χιλιοστά |
SE-3M Virgin YG8 Ασημένιο συγκολλημένο ημιτελές χάλυβα με διάμετρο κοπής 9,6 mm για ακρίβεια άλεσης
| Μοντέλο: | SE-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
Πριγκίπισσα βαθμίδα YG8 Ασημένιο συγκολλημένο καρβίδιο Burr Preform με διάμετρο κοπής 12 mm για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SL-4ZM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12 mm |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |