Keywords [ carbide rotary burr set ] match 84 producten.
5-delige wolfraamcarbide roterende boor set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm staaf voor multi-materiaal werk
| Model: | SB-5M ST/SG-5M DM/SH-5M AL/SC-5M AL/SL-4M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5 stuks Multi-Cut Carbide Rotary Burr Set met wolfraamcarbide materiaal en 6 mm staaf voor verschillende bewerkingswerkzaamheden
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/64/67mm |
5-stuk Carbide Rotary Burr Set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm Sjangel voor multi-materiaal werk
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/70/77mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset met dubbele snijontwerp en 12,7 mm snijdiameter voor metaalbewerking
| Model: | SA-5M DC/SG-5M DC/SF-5M DC/SM-5M DC/SL-4M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor veelzijdig metaalbewerking
| Model: | SA-5M SC/SB-5M DC/SC-5M DC/SE-5M DC/SF-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70 mm |
5 stukken wolfraamcarbide roterende boor set met multi-cut voor algemeen metaalwerk in aluminium hoesje
| Model: | SA-2M CB/SE-3M SK/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/12,7/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58/61/64 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende boor set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm staaf voor multi-materiaal bewerking
| Model: | SM-5M ST/SG-5M DM/SC-5M DM/SF-5M IN/SL-4M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
AlTiN-gecoat 5-delig Multi-Cut Carbid Freeset met 12,7 mm Snijdiameter voor Metaalafwerking
| Model: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
10-delige Carbide Freesbits Set in Aluminium Koffer - Multi-Cut DIY Combo voor Veelzijdig Gebruik
| Model: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/64/77mm |