Keywords [ carbide rotary burr set ] match 84 producten.
5 stukken dubbel gesneden carbideboorstel met 6 mm staaf voor precisie metaalbewerking
| Model: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/12,7/19/22 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/64/67mm |
12 mm Composite Rotary Burr Set 5 Piece Multi Shape Multi Purpose Combination Kit
| Model: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73MM |
10-delige wolfraamcarbide braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor geavanceerd metaalwerk
| Model: | SM-5M DM, SG-5M SC, SM-5M SK, SM-5M DC, SE-5M DC, SF-5M AL, SH-5M DM, SH-5M SK, SB-5M SK, SF-5M INOX |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70 mm |
5-delige Carbide Burr Set met Diverse Vormen in Duurzame Plastic Koffer en 6mm Schacht
| Model: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
10-delige hardmetalen roterende braamset in aluminium koffer, multi-cut type voor diverse metaaltoepassingen
| Model: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/22/25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56/67/70 mm |
SC-5M Kogelneus Aluminium Snij Wolframcarbide Braam - C12.72506AL voor het bewerken van gebogen zacht metaal
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Massieve wolfraamcarbide braamfrezen 3 mm nano blauw gecoat met verbeterd smeerontwerp
| Model: | SA-41M DC,SB-41M DC,SC-41M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5 mm/2,5 mm |
| Snijlengte: | 6 mm/11 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
SD-5M Karbids Kogelvormige Frees - Grof Enkele Snede voor Gebogen Oppervlak en Ruwe Bewerking
| Model: | SD-5M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
SA-5M Carbide Cylinder Rotary Burr - INOX Cut voor roestvrij staal
| Model: | SA-5M IN |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SM-5M Cone Steel Cut Carbide Burr - voor het bewerken van stalen hellingen en gaten
| Model: | SM-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |