Keywords [ carbide rotary burr set ] match 84 producten.
SC-5ZM Kogelvormige Cilinder Aluminium Snijdende Hardmetalen Braam - C1225 AL Ontworpen voor Aluminium Bewerking
| Model: | SC-5ZM AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Aluminium gesneden roterende braamset AITiN gecoate hardmetalen slijpbits SL-5M Hoge temperatuurbestendigheid
| Model: | SL-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 16 mm |
| Snijlengte: | 30 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 3000 ton/maand |
SE-5ZM Ovale diamant gesneden carbide roterende boor - E122006 voor werkzaamheden met hoge hardheid
| Model: | SE-5ZM DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65 mm |
Anti-stick Carbide Burr Boor 3mm Massief Nano Blauw Gecoat voor Kunststof Oppervlak
| Model: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5/2,5 MM |
| Snijlengte: | 6/11MM |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
10 stukken wolfraamcarbide-boorstel met 6 mm-schaal ️ Complete multi-shaped rotary boorkit voor metaalbewerking
| Model: | SA-5M AL/SA-5M SK/SA-5M INOX/SF-5M SK/SF-5M AL/SG-5M SC/SM-5M DC/SM-5M AL/SE-5M AL/SD-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/22/25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 556/67/70 mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht – Multi-vormige kit voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M INOX, SF-5M SK, SG-5M DC, SM-5M DC, SC-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-stuk Carbide Burr Set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schakel voor metaalbewerking
| Model: | SB-5M ST,SG-5M DM,SH-5M AL,SC-5M AL,SL-4M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5-stuk Multi-Shaped Carbide Burr Set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schank voor metaalbewerking
| Model: | SA-5M AL, SF-5M INOX, SF-5M AL, SH-5M SK, SB-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/32mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/77 mm |
8-delige wolfraamcarbide braamset met 6 mm schacht voor precisie metaalbewerking
| Model: | SK-2M DC, SJ-2M SC, SN-4M DC, SF-3M SK, SH-3M SK, SF-1BM ST, SB-1BM CB, SC-1BM CB |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6/8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 4/7/12,7/16/19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 49/52/58/61/64mm |
5-delige wolfraamcarbide braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |