Keywords [ carbide rotary burr set ] match 84 producten.
5 stukken wolfraamcarbide roterende boor set met 6 mm staaf voor algemene bewerking
| Model: | SJ-5M SC/SK-5M DC/SG-3M SK/SN-4M DM/SE-3M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/61/64mm |
5-delige hardmetalen roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm schacht voor metaalbewerking
| Model: | SL-4M ST/SM-5M IN/SF-5M IN/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70/73 mm |
5-delige Carbide Rotary Burr Set met Multi-Vorm en Snede voor Ruwe Bewerkingen - 6mm Schacht Wolframcarbide Burr Kit
| Model: | SE-3M SK/SA-2M CB/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 11/12,7/16/19 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56/58/61/64 mm |
5 stukken wolfraamcarbide roterende boor set met 6 mm staaf voor aluminium diamant single cut combo
| Model: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/77 mm |
5-delige multi-vorm carbide roterende braamset met 12,7 mm snijdiameter voor metaalbewerking
| Model: | SD-5M DC/SK-5M SC/SJ-5M DM/SJ-5M SC/SN-4M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/58 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende boor set met 12,7 mm snijdiameter en 6 mm staaf voor multi-materiaal werk
| Model: | SG-5M AL/SM-5M DM/SG-5M SC/SC-5M DM/SC-5M SF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67/70 mm |
Volframcarbide roterende boor set met 6 mm staaf en multi-shaped kit voor deburring en slijpen
| Model: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
5-delige wolfraamcarbide roterende braamset in aluminium koffer voor metaalbewerking
| Model: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
5-delige draagbare carbid freesenset met aangepaste vorm roterende freesboor
| Model: | SB-2M CB/SD-5M AL/SE-5M SK/SG-5M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/19/22/25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/56/64/67/70mm |
Professionele wolfraamcarbide braamset 5-delige carbide roterende braamset
| Model: | SA-5M DC/ SB-5M DM/ SB-5M ST/ SC-5M DC/ SF-5M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |