Keywords [ carbide rotary burr set ] match 84 producten.
Dubbelgesneden braamset 10-delige set geschikt voor algemene metaalbewerking
| Model: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7/22/25/28/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58/67/70/73/77mm |
Kegel Langsteel Carbide Frezen Hittebestendig SH-5ML6 Voor Gebogen Werk
| Model: | SH-5ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 182 mm |
Lange scheencarbide boor SL-4ML6 DC boomvorm dubbele snij voor diep holtewerk
| Model: | SL-4ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 178 mm |
SA-43M Precision Cylindrical Burr Single Cut voor sieraden Aluminium
| Model: | SA-43M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 3 mm |
| Snijlengte: | 14 mm |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |