Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 produkty.
Owalny obrotowy frez trzpieniowy z długim trzpieniem SE-3ZML6 DC 150mm do pracy w głębokich wnękach wklęsłych
| Model: | SE-3ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 166 mm |
150 mm rozszerzona łodygia podwójnie obcinany Burr SB-3ML6 Wydajne narzędzie do obróbki materiałów
| Model: | SB-3ZML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 170 mm |
SG-1BM Stożkowa Freza z węglika spiekanego do zgrubnego szlifowania zębów
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SB-1BM Tungsten Carbide Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 6 mm do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SB-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SC-5M Głowica kulista cylindryczna z węglika spiekanego do frezowania niestandardowego o średnicy cięcia 12,7 mm i materiale z węglika wolframu
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SD-2M Kulkowy Tungsten Karbid Rotary Burr z średnicą cięcia 8 mm do personalizacji zębów
| Model: | SD-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 6,4 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 51mm |
SE-3M Owalne kształt węglowodorów Rotary Burr Blank z 9,6 mm średnicy cięcia do dostosowywalnego profilu zęba i ponownego szlifowania
| Model: | SE-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SF-5M Radius Tree Carbide Rotary Burr Blank z średnicą cięcia 12,7 mm dla dostosowywalnych profili zębów
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SG-3M Wskazane drzewo węglowodorowe Rotary Burr Blank o średnicy 9,6 mm do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Karbid obrotowy w kształcie płomienia - 12,7 mm średnicy cięcia Tungsten Karbid do szlifowania zębów
| Model: | SH-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |