Keywords [ extended length carbide burrs ] match 96 producten.
60° Countersink SJ-6M Carbide Rotary Burr Blank met 16 mm snijdiameter en YG8 kwaliteit voor aangepaste tandschleuring
| Model: | SJ-6M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 16 mm |
| Snijlengte: | 14,5 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 62 mm |
SL-4M Taper met Radius 12,7 mm Snijdiameter YG8 Kwaliteit Half afgewerkte Carbid Roterende Braam voor Maatwerk Slijpen
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SL-1BM Taper met Radius Hardmetalen Frees Semi-afgewerkt voor Overgangsoppervlak Snede met 6 mm Snijdiameter en YG8 Kwaliteit
| Model: | SL-1BM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
AlTiN-gecoate hardmetalen roterende braam SM-4M hittebestendig gereedschap met enkele fijne vertanding
| Model: | SM-4MSF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 61 mm |
SM-3M Stalen Snij Wolframcarbide Roterende Frezen Lasrupsverwijdering Anti-corrosie
| Model: | SM-3M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SD-3ML6 Heavy Duty Roestvrij Staal Burr Verlengde Schacht YG7 Kwaliteit
| Model: | SD-3ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 158 mm |
SL‑4M AlTiN Gecoate Kogelkop Kegel Aluminium Snij Wolframcarbide Braam voor Aluminium Gebogen
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SJ-5M AlTiN-Coated Dubbele Snede 60° Verzinkboor voor Verzinken en Afschuinen
| Model: | SJ-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SK-5M AlTiN-gecoate dubbel gesneden 90° tegenverzinkingsboor voor verticale tegenverzinking en kamfering
| Model: | SK-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
SL-3ZM L1025 Virgin Carbide Preform – Zilver gesoldeerd, Half-afgewerkt voor Burr Productie
| Model: | SL-3ZM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | ES5500 |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |