Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
SH-3M Diamond Cut Carbide Burr - voor het bewerken van roestvrij staal en titanium met hoog rendement
| Model: | SH-3M DM |
|---|---|
| cu dia: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
SA-1M 6 mm Solid Carbide Single Cut Rotary Burr 50 mm Totale lengte voor metaalbewerking
| Model: | SA-1M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6 mm |
| Snijlengte: | 16 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SG-5M SC Frees-Adaptief aan gebogen en concave oppervlakken
| Model: | SG - 5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SD-2M Diamond Cut Carbide Burr - voor gecontroleerd chipbreken en machining van hooggelegeerd staal
| Model: | SD-2M DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| snij lengte: | 6.4mm |
| steeldia: | 8 mm |
| Globaal: | 1 LED, meerkleurig instelbaar |
SL‑4M AlTiN Gecoate Kogelkop Kegel Aluminium Snij Wolframcarbide Braam voor Aluminium Gebogen
| Model: | SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | PLC industriële besturing |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 73 mm |
SF-51M Ball-Nose Carbide Rotary Burrs 6mm Hoofd 3mm Schank voor detailwerk
| Model: | SF-51M SK |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 6,3 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 3 mm |
| Globaal: | 50 mm |
SH-5M AlTiN Gecoate Dubbele Snede Hardmetalen Braam voor Verlengde Levensduur in Moeilijke Materialen
| Model: | SH-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 77mm |
SK-3M Enkele Snede Carbide Frees voor Gehard Staal met Ra0.4μm Oppervlakteruwheid en ≤0.15mm Concentriciteitstolerantie
| Model: | SK-3MSC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 4,7 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 52 mm |
SM-5M Cone Steel Cut Carbide Burr - voor het bewerken van stalen hellingen en gaten
| Model: | SM-5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SE-5ZM Ovale diamant gesneden carbide roterende boor - E122006 voor werkzaamheden met hoge hardheid
| Model: | SE-5ZM DM |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 65 mm |