Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
5 stukken AlTiN-gecoate carbide-burr set Multi-Shape Kit voor harde materialen
| Model: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 8/9,6/12,7 mm |
| steeldia: | 25/28/32 mm |
| Globaal: | 70/73/77 mm |
Duurzame extra lange hardmetalen braamfrezen met lange schacht braamfrezen SF-3ML6 voor scheepsbouw
| Model: | SF-3ML6 gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 169mm |
Anti-stick Carbide Burr Boor 3mm Massief Nano Blauw Gecoat voor Kunststof Oppervlak
| Model: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 1,5/2,5 MM |
| Snijlengte: | 6/11MM |
| steeldia: | 3 mm |
| Globaal: | 38 mm |
SC-3ML6 Lang reikwijdte hardmetalen braamset diepe smalle sleuf precisiebewerking
| Model: | SC-3ML6 DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 169mm |
SF-5ML6 Precisie Verlengde Schacht Frees Speciale Tool Voor Diepe Matrijsholtes
| Model: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 175 mm |
SA-5M AlTiN Gecoate Aluminium Snijkarbidebraam met 12,7 mm Snijdiameter voor Glad Afwerking
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SC-3M Single Cut Ball Cylinder Burr - 6 mm Sank voor Juweliersgraveren
| Model: | SC - 3M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 19 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 64 mm |
12 mm industriële roterende boeren set dubbel gesneden 10 stuk zware metaalbewerking kit
| Model: | braam ingesteld |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22/25/28 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Snee: | enkel/dubbel/aluminium/diamant/grof/staal/enkele fijne snede |
Anti-sticking Carbide Rotary Burrs SA-5M voor aluminium en kunststofbewerking
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Professionele roterende karbideburrs voor het bewerken van staalconstructies
| Model: | SB - 5M ST |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |