Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
6 mm scheen dubbel gesneden carbide boor SM-5M voor het slijpen werkstuk afwerking
| Model: | SM-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 22 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 67 mm |
SN-4M Omgekeerde Kegelvorm Dubbele Snede Hardmetalen Frees - Voor Interne Ruimen en Omgekeerde Hellingsmachinering
| Model: | SN-4M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 12,7 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SD-5M AlTiN-gecoat Carbide Burr voor Aluminium en Zachte Metalen
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 56 mm |
10-delige Carbide Freesbits Set in Aluminium Koffer - Multi-Cut DIY Combo voor Veelzijdig Gebruik
| Model: | SK-5M SC/SJ-5M SC/SN-4N SC/SF-3M SK/SG-3M SK/SG-2M ST/SB-2M CB/SC-2M CB/SH-5M SK/SH-5M SF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8/9,6/12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3/11/12,7/19/32 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54/58/64/77mm |
Langschacht Carbid Freesbeitels SE-5ZML6 DC Geschikt voor Diepe Gaten
| Model: | SE-5ZML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12 mm |
| Snijlengte: | 20 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 170 mm |
G12.72506 Boomvormige dubbele fijn gesneden carbideboor - geschikt voor ruw en oppervlaktewerk
| Model: | SG-5MDF |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
SJ-5M AlTiN-Coated Dubbele Snede 60° Verzinkboor voor Verzinken en Afschuinen
| Model: | SJ-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 11 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 58 mm |
SK-5M AlTiN-gecoate dubbel gesneden 90° tegenverzinkingsboor voor verticale tegenverzinking en kamfering
| Model: | SK-5M gelijkstroom |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 6,3 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 54 mm |
5-delige Carbide Rotary Burr Set met enkele fijne diamant- en aluminiumsnede voor multi-materiaal afwerking
| Model: | SG-5M SF/SF-5M DM/SC-5M AL/SA-5M DM/SA-5M AL |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| Schacht: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |
Virgin YG8 Zilvergelijmd half afgewerkte carbide-blank met een snijdiameter van 8 mm voor precisiebreiding
| Model: | SD-2M |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 8 mm |
| Snijlengte: | 6.4mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 1 LED, meerkleurig instelbaar |