Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 producten.
SD-3ML6 Heavy Duty Roestvrij Staal Burr Verlengde Schacht YG7 Kwaliteit
| Model: | SD-3ML6DC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 9,6 mm |
| Snijlengte: | 8 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 158 mm |
5-delige roterende braamset – Starterkit met essentiële vormen
| Model: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Snijd Dia.: | 12,7 mm |
| Snijlengte: | 25 mm |
| steeldia: | 6 mm |
| Globaal: | 70 mm |