G12.72506 Boomvormige dubbele fijn gesneden carbideboor - geschikt voor ruw en oppervlaktewerk
Plaats van herkomst China
Merknaam CABURTECH
Certificering ISO9001-2008
Modelnummer SG-5MDF
Min. bestelaantal 100pcs/model
Prijs 1-20USD
Verpakking Details Standaard omdoos
Levertijd 15-30 dagen
Betalingscondities L/C, T/T, Western Union
Levering vermogen 60000-70000PCS/MAAND
Productdetails
Model: SG-5MDF Snijd Dia.: 12,7 mm
Snijlengte: 25 mm Schacht: 6 mm
Globaal: 70 mm Snee: DF
Coating: Nee Materiaal: Wolfraamcarbide
Cijfer: YG8 Werkstuk: Staal, gietijzer
Markeren:
Nano Blauw gecoate carbide-borrels
met een diameter van niet meer dan 600 mm