G12.72506 Ağaç şeklinde çift ince kesimli Karbid Burr - Kaba ve yüzey çalışmaları için uygundur
Menşe yeri Çin
Marka adı CABURTECH
Sertifika ISO9001-2008
Model numarası SG-5M DF
Min sipariş miktarı 100 adet/model
Fiyat 1-20USD
Ambalaj bilgileri Standart İhracat Kartonu
Teslim süresi 15-30 gün
Ödeme koşulları L/C,T/T,Western Union
Yetenek temini 60000-70000PCS / AY
Ürün Detayları
Modeli: SG-5M DF Kesim Çapı: 12,7 mm
Kesim Uzunluğu: 25mm İncik: 6 mm
etraflı: 70mm Kesmek: df