G12.72506 Tree Shape Double Fine Cut Carbide Burr - Suitable for Roughing and Surface Work
Place of Origin CHINA
Brand Name CABURTECH
Certification ISO9001-2008
Model Number SG-5M DF
Minimum Order Quantity 100PCS/MODEL
Price 1-20USD
Packaging Details Standard Export Carton
Delivery Time 15-30DAYS
Payment Terms L/C,T/T,Western Union
Supply Ability 60000-70000PCS/MONTH
Product Details
Model: SG-5M DF Cut Dia: 12.7mm
Cut Length: 25mm Shank: 6mm
Overall: 70mm Cut: DF