G12.72506 Drzewkowy podwójny cienkie cięty karburowy burr - nadaje się do szorstkich i powierzchni
Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa CABURTECH
Orzecznictwo ISO9001-2008
Numer modelu SG-5M DF
Minimalne zamówienie 100 sztuk/model
Cena 1-20USD
Szczegóły pakowania Standardowy karton eksportowy
Czas dostawy 15-30 dni
Zasady płatności Akredytywa, T/T, Western Union
Możliwość Supply 60000-70000 SZTUK/MIESIĄC
Szczegóły produktu
Model: SG-5M DF Średnica cięcia: 12,7 mm
Długość cięcia: 25mm Cholewka: 6mm
ogólnie: 70mm Cięcie: df