SM-5M Carbide Rotary Burr - M12.72206 Kegelvormige diamant gesneden voor metaalbewerking
Plaats van herkomst China
Merknaam CABURTECH
Certificering ISO9001-2008
Modelnummer SM-5M DM
Min. bestelaantal 100pcs/model
Prijs 1-20USD
Verpakking Details Standaard omdoos
Levertijd 15-30 dagen
Betalingscondities L/C, T/T, Western Union
Levering vermogen 60000-70000PCS/MAAND
Productdetails
Model: SM-5M DM Snijd Dia.: 12,7 mm
Snijlengte: 22 mm Schacht: 6 mm
Globaal: 67 mm Snee: DM
Coating: Nee Materiaal: Wolfraamcarbide
Cijfer: YG8 Type: Splinter soldeer
Werkstuk: Staal, gietijzer
Markeren:
gereedschappen voor de productie van carbide-borrels
met een vermogen van niet meer dan 50 W