SM-5M Karbid Rotary Burr - M12.72206 Metal İşleme için Konus Şekilli Elmas Kesme
Menşe yeri Çin
Marka adı CABURTECH
Sertifika ISO9001-2008
Model numarası SM-5M DM
Min sipariş miktarı 100 adet/model
Fiyat 1-20USD
Ambalaj bilgileri Standart İhracat Kartonu
Teslim süresi 15-30 gün
Ödeme koşulları L/C,T/T,Western Union
Yetenek temini 60000-70000PCS / AY
Ürün Detayları
Modeli: SM-5M DM Kesim Çapı: 12,7 mm
Kesim Uzunluğu: 22 mm İncik: 6 mm
etraflı: 67 mm Kesmek: DM