SM-5M Carbide Rotary Burr - M12.72206 Cone Shape Diamond Cut for Metal Working
Place of Origin CHINA
Brand Name CABURTECH
Certification ISO9001-2008
Model Number SM-5M DM
Minimum Order Quantity 100PCS/MODEL
Price 1-20USD
Packaging Details Standard Export Carton
Delivery Time 15-30DAYS
Payment Terms L/C,T/T,Western Union
Supply Ability 60000-70000PCS/MONTH
Product Details
Model: SM-5M DM Cut Dia: 12.7mm
Cut Length: 22mm Shank: 6mm
Overall: 67mm Cut: DM