Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
SG-5M SC Δέντρο Πολυλειτουργικό Τρυπάνι - Προσαρμόζεται σε Καμπύλες και Κοίλες Επιφάνειες
| Μοντέλο: | SG - 5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών από σύνθετο υλικό 12mm 5 τεμαχίων, πολλαπλών σχημάτων, σετ συνδυασμού πολλαπλών χρήσεων
| Μοντέλο: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73mm |
SD-3ML6 割刀式不锈钢加长柄 YG7 级
| Μοντέλο: | SD-3ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 158 χιλιοστά |
Σετ 5 Τρυπανιών Περιστροφικών - Σετ Εκκίνησης με Βασικά Σχήματα
| Μοντέλο: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SD-11M SC Micro Shank Precision Burr για Οδοντιατρική και Μηχανουργική Μικρο-Εξαρτημάτων
| Μοντέλο: | SD-11M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 2,8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SK-3M DC Electronics Industry Burr - PCB ve Mikro Konnektör İşleme
| Μοντέλο: | SK-3M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 4,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 52 χιλιοστά |
SA-3ML6 DC Extra Long Shank Deep Hole Burr 150mm μήκος για εσωτερική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SA-3ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών βαρέως τύπου SH-5M για μέταλλο, αξιόπιστες, χωρίς επίστρωση
| Μοντέλο: | SH - 5M INOX |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |