Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
SJ-5M Μονόκοπη μη τυποποιημένη γωνιακή μάντρα - Ειδικό εργαλείο κοπής γωνίας 60°
| Βαθμός: | Yg8 |
|---|---|
| Μοντέλο: | SJ-5M SC |
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
SN-4M Καρβιδίου Περιστροφικό Τρυπάνι με Επίστρωση AlTiN, Περιστροφικά Εργαλεία Τρυπανιών με Ανεστραμμένο Κωνικό Σχεδιασμό
| Μοντέλο: | SN-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 58 χιλιοστά |
SN-2M Ανεστραμμένο Κωνικό Φρέζα - Γωνία Κλίσης 90° Εργαλείο Καθαρισμού
| Μοντέλο: | SN-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 9,5 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |
SA-5M AlTiN-Coated Single Cut Carbide Burr - Ανθεκτικός στη θερμότητα και την φθορά για γενική μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SA-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Υψηλής απόδοσης βυθίσματα βαλφραμίου βαλφραμίου αποδοτικό SD-5M για την αφαίρεση συγκόλλησης συγκόλλησης
| Μοντέλο: | SD-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |
Αντίχρηστος μονοκόπημα Carbide Burr E12.72206 για την τελική επεξεργασία σκληρών υλικών
| Μοντέλο: | SE-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SB-5M Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζας - B12.72506 INOX Τύπος Κοπής για Κατεργασία Μετάλλων
| Μοντέλο: | SB-5M IN |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σιδηροδρομικό τρυπάνι τρυπάνι SF-5M F12.72506 12,7 mm Κεφαλοκάμαρο για γενική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SF-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σφαίρα μύτη Καρβιδίου περιστρεφόμενο Burr SF-5M Καρβιδίου περιστρεφόμενο Bit με ναυπηγείο κόψιμο δόντι προφίλ
| Μοντέλο: | SF-5M ΣΥ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Σετ 10 Καρβιδίου Περιστροφικών Φρεζών με Προσαρμοσμένα Δόντια και Σχήματα για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M AL/SM-5M SF/SB-5M DC/SA-5M DM/SC-5M DC/SA-5M AL/SF-5M DC/SF-5M SC/SF-5M ST/SG-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |