Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
SM-5M Taper Carbide Rotary Burr Blank - 12.7mm Diameter για Προσαρμοσμένη λείανση δοντιών
| Μοντέλο: | SM-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SG-15M Σφιχτό δέντρο καρβιδίου Burr κενό - 19 mm διάμετρος κεφαλιού για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SG-15M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 19 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 38 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 83mm |
SD-3M SC 1/4 ιντσών Σκανκ Στάναρτ Μπερ - Βορειοαμερικανικός εξοπλισμός συμβατός
| Μοντέλο: | SD-3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 53 χιλιοστά |
SA-43ML2 3mm συμπαγής YG10X Βαρέως Τύπου Τρυπάνι - Ισχυρή Επεξεργασία Χυτοσιδήρου και Χάλυβα
| Μοντέλο: | SA-43ML2 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
SL-1BM L0616 Προδιαμορφωμένο Σκληρής Συγκόλλησης Αργύρου – Ημικατεργασμένο για Παραγωγή Γρέζιας
| Μοντέλο: | SL-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
Σετ Φρεζών 10 τεμαχίων σε θήκη αποθήκευσης – Απαραίτητο κιτ για φινίρισμα μετάλλων
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
|---|---|
| Μήκος κοπής: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| dia κνημών: | 6,3/11/12,7/19/32 χλστ |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
| Τομή: | μονό, μονό χοντρό, ατσάλι, τσιπθραύστη, μονό λεπτό |
6mm Σκανκ Βόλφραμ Μπόρτ Σετ Πολυδιάστατο Πολλαπλό Σχήμα Κιτ Για Γενική Εργασία
| Μοντέλο: | σετ γρέζινων |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73 χλστ |
SM-42M DC χαμηλής θερμοκρασίας ψύξη Burr - θερμοευαίσθητο υλικό Ειδικευμένο
| Μοντέλο: | SM-42M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SM-5 SC Κωνικό σχήμα Μονόβαμψη - Σύνθετη υφή
| Υλικό: | Καρβίδιο βολφραμίου |
|---|---|
| Μοντέλο: | SM-5 SC |
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
10 τεμάχια TiAlN επικαλυμμένο στρογγυλό σχοινί
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 119/25 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70 χλστ |