Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
SL-4M Ανοξείδωτα Τρυπάνια Κοπής Αποτελεσματική Λύση Υλικού Ανθεκτική στη Διάβρωση
| Μοντέλο: | SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
Stabile Leistung Hartmetall-Rotationsfräser SH-3ZM für Aluminium, weiche Nichteisenmetalle
| Μοντέλο: | SH-3ZM AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Διπλή κοπή με μακρύ εύρος Carbide Burr SC-5ML6 Γλυπτική ακρίβειας σε στενούς χώρους
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
Λήψη με λέιζερ Κωνικού Καρβιδίου SF-3M OEM
| Μοντέλο: | SF-3M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SN-2M Σκόρπιση από διαμαντένιο καρβίδιο - Για ανοξείδωτο χάλυβα και κράματα με βάση το νικέλιο
| Μοντέλο: | SN-2M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 9,5 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 55 χιλιοστά |
SL-42M DC Καρβιδίου Τιτανίου Υψηλής Ταχύτητας για Αυτοκινητοβιομηχανία Αεροδιαστημική
| Μοντέλο: | SL-42M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 12,7 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
Σετ καρβιδίου 10 τεμαχίων σε θήκη αλουμινίου, πολλαπλής κοπής, για διάφορες μεταλλικές εφαρμογές
| Μοντέλο: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11/22/25 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/67/70 χλστ |
Μύτες Καρβιδίου για Χάραγμα Δέντρων SG-5M G12.72506 για Επεξεργασία Αλουμινίου
| Μοντέλο: | SG-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αλουμινίου Cut Rotary Burr Set AITiN Επικάλυψη Καρβιδίου Στρίψιμο Bit SL-5M Αντίσταση σε υψηλές θερμοκρασίες
| Μοντέλο: | SL-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 16 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 30 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
Οβάλ Μακρύ Σκανκ Ροταριακό Burr SE-3ZML6 DC 150mm Σκανκ για βαθιά κοιλότητα Κωνκώδης εργασία
| Μοντέλο: | SE-3ZML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 10 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 166mm |