Keywords [ carbide cutting tools ] match 338 προϊόντα.
Σετ 5 τεμαχίων με καρβιδίου βολφραμίου, διάμετρος κοπής 12,7mm, με στέλεχος 6mm για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SH-5M AL,SL-4M SF,SG-5M DM,SB-5M ST,SC-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Σετ καρβιδίου με διπλή κοπή 5 τεμαχίων με στέλεχος 6mm για εργασίες ακριβείας σε μέταλλο
| Μοντέλο: | SN-4M DM/SG-2M ST/SM-5M AL/SB-2M CB/SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/12,7/19/22 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/58/64/67 χλστ |
SC-5M YG8 Tungsten Carbide Burr με σχεδιασμό ελικοειδούς αυλακιού για μηχανουργική κατεργασία χυτοσιδήρου ακριβείας
| Μοντέλο: | SC-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Συρραπτικό καρβιδίου βολφραμίου βαρέως τύπου SF-5M Ανθεκτικό Χωρίς Επίστρωση για Καθαρισμό Συγκολλήσεων
| Μοντέλο: | SF-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αντι-δονήσεις μακράς ράβδου Carbide Burrs SA-5ML6 Σχεδιασμός αποσβεστικής βελτιώνει τη σταθερότητα της μηχανικής
| Βαθμός: | Yg8 |
|---|---|
| Μοντέλο: | SA-5ML6 DC |
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
Kit de fresas de carburo resistentes al desgaste, juego de fresas de carburo macizo para acabado de superficies
| Μοντέλο: | SH-5M DM, SF-5M ST, SC-5M DC, SG-5M DC, SE-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/77 χλστ |
Σετ 5 τεμαχίων από καρβίδιο βολφραμίου με στέλεχος 6mm – Κιτ πολλαπλών σχημάτων για μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M INOX, SF-5M SK, SG-5M DC, SM-5M DC, SC-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
SA-3M Virgin YG8 Grade Carbide Blank για Εξατομικευμένη Λείανση Δοντιών – Ημιτελές Καρβίδιο Τροχίσματος
| Μοντέλο: | SA-3M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
SG-3ML6 Επεκτεινόμενη σφαιρική περιστροφική ράβδος ∆ιαχωρισμένη κόψη από καρβίδιο βολφραμίου για δύσκολα προσβάσιμες περιοχές
| Μοντέλο: | SG-3ML6 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
Πέντε κομμάτια AlTiN επικαλυμμένο Carbide Burr Set
| Μοντέλο: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| dia κνημών: | 25/28/32 χλστ |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |