Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
SL-4M Ανοξείδωτα Τρυπάνια Κοπής Αποτελεσματική Λύση Υλικού Ανθεκτική στη Διάβρωση
| Μοντέλο: | SL-4M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 28 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 73 χιλιοστά |
SL-1BM L0616 Προδιαμορφωμένο Σκληρής Συγκόλλησης Αργύρου – Ημικατεργασμένο για Παραγωγή Γρέζιας
| Μοντέλο: | SL-1BM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 16 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 61 χιλιοστά |
Σετ καρβιδίου 10 τεμαχίων σε θήκη αλουμινίου, πολλαπλής κοπής, για διάφορες μεταλλικές εφαρμογές
| Μοντέλο: | SA-5M AL/ SB-5M SK/ SB-5M ST/ SF-5M ST/ SF-5M AL/ SG-5M SF/ SM-5M DM/ SM-5M AL/ SE-5M AL/ SD-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11/22/25 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/67/70 χλστ |
Αλουμινίου Cut Rotary Burr Set AITiN Επικάλυψη Καρβιδίου Στρίψιμο Bit SL-5M Αντίσταση σε υψηλές θερμοκρασίες
| Μοντέλο: | SL-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 16 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 30 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
SM-5M Taper Carbide Rotary Burr Blank - 12.7mm Diameter για Προσαρμοσμένη λείανση δοντιών
| Μοντέλο: | SM-5M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SG-15M Σφιχτό δέντρο καρβιδίου Burr κενό - 19 mm διάμετρος κεφαλιού για προσαρμοσμένη άλεση
| Μοντέλο: | SG-15M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 19 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 38 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 83mm |
Σετ Φρεζών 10 τεμαχίων σε θήκη αποθήκευσης – Απαραίτητο κιτ για φινίρισμα μετάλλων
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
|---|---|
| Μήκος κοπής: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| dia κνημών: | 6,3/11/12,7/19/32 χλστ |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
| Τομή: | μονό, μονό χοντρό, ατσάλι, τσιπθραύστη, μονό λεπτό |
SM-5 SC Κωνικό σχήμα Μονόβαμψη - Σύνθετη υφή
| Υλικό: | Καρβίδιο βολφραμίου |
|---|---|
| Μοντέλο: | SM-5 SC |
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
10 τεμάχια TiAlN επικαλυμμένο στρογγυλό σχοινί
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 119/25 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70 χλστ |
Σετ περιστροφικών φρεζών από σύνθετο υλικό 12mm 5 τεμαχίων, πολλαπλών σχημάτων, σετ συνδυασμού πολλαπλών χρήσεων
| Μοντέλο: | SA-5M DC,SB-5M SK, SC-5M DM,SF-5M AL,SL-4M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25/28mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70/73mm |