Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
Πέντε κομμάτια AlTiN επικαλυμμένο Carbide Burr Set
| Μοντέλο: | SH-5M DC/SB-5M IN/SA-5M SF/SC-5M SC/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| dia κνημών: | 25/28/32 χλστ |
| Συνολικά: | 70/73/77 χλστ |
Ανθεκτικά Καρβιδένια Φρέζες Εξαιρετικά Μακριές με Μακριά Λαβή Burr Bits SF-3ML6 Για Ναυπηγική
| Μοντέλο: | SF-3ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
Αντι-Καρβίδιο Stick Burr τρυπάνι Bit 3mm Σκληρό Νάνο Μπλε επικαλυμμένο για πλαστική επιφάνεια
| Μοντέλο: | SC-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 1,5/2,5mm |
| Μήκος κοπής: | 6/11 ΜΜ |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
SC-3ML6 Μεγάλη εμβέλεια Carbide Burr Set Deep Narrow Slot Precision Machining
| Μοντέλο: | SC - 3ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 169 χλστ |
SF-5ML6 Ειδικό εργαλείο στροφικής βούρτσας για βαθιές κοιλότητες μούχλας
| Μοντέλο: | SF - 5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
SA-5M AlTiN επικαλυμμένο με αλουμίνιο κόψιμο Carbide Burr με διάμετρο κόψιμο 12,7 mm για ομαλό φινίρισμα
| Μοντέλο: | SA-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SC-3M Cilindro de bola de corte único - Vástago de 6 mm para grabado de joyería
| Μοντέλο: | SC - 3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
12mm βιομηχανικά περιστροφικά σχοινιά σετ διπλό κόψιμο 10 κομμάτια βαρέα εργαλεία μεταλλουργίας κιτ
| Μοντέλο: | σετ γρέζινων |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Τομή: | μονό / διπλό / αλουμίνιο / διαμάντι / χοντρό / χάλυβα / μονή λεπτή κοπή |
Αντικόλλητες στροφικές μάντρες καρβιδίου SA-5M για την επεξεργασία πλαστικού αλουμινίου
| Μοντέλο: | SA-5M ΑΛ |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Επαγγελματικές περιστρεφόμενες σφραγίδες καρβιδίου για επεξεργασία δομών χάλυβα
| Μοντέλο: | SB - 5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |