Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
SM-5M Carbide Rotary Burr - M12.72206 Κωνικό διαμαντένιο κόψιμο για την επεξεργασία μετάλλων
| Μοντέλο: | SM-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67 χιλιοστά |
SA-43M Carbide Burr Drill Bit Συνθετικό πολυλειτουργικό στερεό
| Μοντέλο: | SA-43M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 14 χιλιοστά |
| κνήμη ιδία: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 38 χιλιοστά |
Κύλινδρο Μεγάλο Σκανκ Καρβιδίου Burrs Ασημένιο Braze Τύπος SC-5M Αποτελεσματική υψηλή απόδοση
| Μοντέλο: | SC-5ML6 DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 175 χιλιοστά |
Επικάλυψη με μονοκόλλητη κόψη από καρβίδιο AlTiN για καθαρό φινίρισμα σε μέταλλα
| Μοντέλο: | SD-3M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 54 χιλιοστά |
SH-5M Σχήμα φλόγας Carbide Rotary Burrs H12.732 Για εργασία επιφάνειας αλουμινίου
| Μοντέλο: | SH-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 32 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 77mm |
Πολυδιάστατα σετ σπασμάτων καρβιδίου για λεπτομερείς επεξεργασίες κοπής μετάλλων, άλεσης και γυαλισμού
| Μοντέλο: | SA-5M DC, SA-5 DM, SC-5M DC, SF-5M DC, SA-5M SK |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SD-42ML3 Μονοκόμματο Καρβιδένιο Περιστροφικό Φρέζας με Διάμετρο Κάννης 3mm και Συνολικό Μήκος 75mm για Βαθιές Κοιλότητες
| Μοντέλο: | SD-42ML3 SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 3 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 2,8 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 3 χιλιοστά |
| Συνολικά: | 75 χλστ |
Ανθεκτικό στην φθορά καρβίδιο περιστροφικές μπουρές Κωνός SG-5M με ευρύ σχέδιο διαστήματος δοντιών
| Μοντέλο: | SG-5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Αντι-δονήσεις μακράς ράβδου Carbide Burrs SA-5ML6 Σχεδιασμός αποσβεστικής βελτιώνει τη σταθερότητα της μηχανικής
| Βαθμός: | Yg8 |
|---|---|
| Μοντέλο: | SA-5ML6 DC |
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
Kit de fresas de carburo resistentes al desgaste, juego de fresas de carburo macizo para acabado de superficies
| Μοντέλο: | SH-5M DM, SF-5M ST, SC-5M DC, SG-5M DC, SE-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/32 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/77 χλστ |