Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 προϊόντα.
Επεξεργασία μη σιδηρούχων μετάλλων υψηλής απόδοσης
| Μοντέλο: | SB - 5M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SM-3M Ατσάλι Κόψιμο Tungsten Carbide Rotary Burrs Weld Bead Απομάκρυνση Αντί διάβρωσης
| Μοντέλο: | SM-3M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SA-5M 5-άξονας CNC Precision Tungsten Carbide Burr με ανοχή διαρροής 0,1 mm και ασημένια συγκόλληση
| Μοντέλο: | SA-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
SM-2M Λεπτή Επεξεργασία Χάραξης Καρβιδίου Περιστροφικό Φρέζα με Μικροκόκκο Καρβίδιο Βολφραμίου και Αντικραδασμικό Στέλεχος
| Μοντέλο: | SM-2M SC |
|---|---|
| κόψτε το dai: | 6mm |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 50 χλστ |
Ανθεκτικοί στη διάβρωση σχοινιά βαλφραμίου βολφραμίου SG-3M διπλής κοπής για θαλάσσια περιβάλλοντα
| Μοντέλο: | SG-3M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Σετ Φρέζας Καρβιδίου Πολλαπλών Δοντιών 10 τεμαχίων με Υλικό Καρβιδίου Βολφραμίου και Στέλεχος 6mm για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SM-5M DM/SG-5M SC/SG-3M AL/SM-5M DC/SE-5M DC/SH-5M AL/SH-5M DM/SH-5M SC/SB-5M IN/SF-5M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/22/25/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/67/70/77 χλστ |
SF-5M Μονό Λεπτόκοκκο Καρβίδιο Βολφραμίου Ακατέργαστο Υλικό - Συγκόλληση Αργύρου Εξασφαλίζει <0.15mm Απόκλιση
| Μοντέλο: | SF-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
Ημιτελές Κενο Καρβιδίου Βολφραμίου SH-2M με Συγκόλληση Αργύρου και Διάμετρο Κοπής 8mm
| Μοντέλο: | SH-2M |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64 χιλιοστά |
Tungsten Carbide Burr Bits SF-3M Ανθεκτικά για Εργασίες Μεταλλοτεχνίας Ακριβείας
| Βαθμός: | Yg8 |
|---|---|
| Μοντέλο: | SF-3M AL |
| Κόψτε τη.: | 9,6 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 19 χιλιοστά |
| dia κνημών: | 6mm |
Υψηλής απόδοσης βυθίσματα βαλφραμίου βαλφραμίου αποδοτικό SD-5M για την αφαίρεση συγκόλλησης συγκόλλησης
| Μοντέλο: | SD-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 11 χιλιοστά |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56mm |