Keywords [ carbide rotary burr set ] match 84 produkty.
Zestaw 10 sztuk frezów obrotowych z podwójnym nacięciem, odpowiedni do ogólnej obróbki metali
| Model: | SH-5M DC/SB-5M DC/SC-5M DC/SF-5M DC/SG-5M DC/SA-5M DC/SL-4M DC/SE-5M DC/SM-5M DC/SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7/22/25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58/67/70/73/77 mm |
Stożkowe długie szynki węglowodanowe, odporne na ciepło SH-5ML6 do pracy z zakrętem
| Model: | SH-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 182 mm |
Długa szczypa węglowodorowa SL-4ML6 DC w kształcie drzewa podwójne cięcie do pracy w głębokim otworze
| Model: | SL-4ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 178 mm |
SA-43M Precision Cylindrical Burr Single Cut For Jewelry Aluminium
| Model: | SA-43M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 14 mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |