Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 produkty.
5-częściowy zestaw burrów węglowych z średnicą cięcia 12,7 mm i sześciomilimetrową szanką do obróbki metalu
| Model: | SL-4M ST/SM-5M IN/SF-5M IN/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy powlekany AlTiN, odporny na zużycie i ciepło, w aluminium
| Model: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw frezów z węglika spiekanego z powłoką AlTiN i chwytem 6 mm do pracy z wieloma materiałami w aluminiowej walizce
| Model: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 61/64 mm |
5-częściowy zestaw frezów węglikowych z powłoką AlTiN, dwustronnie nacinanych, z chwytem 6 mm w aluminiowej walizce
| Model: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 9,5/11/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 55/56/61/64 mm |
Południowo wykończone preformy węglowodorów o średnicy cięcia 6 mm i typu stałego do narzędzi na zamówienie
| Model: | SJ-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 5mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
VCB-5M Kształt Frez obrotowy z węglika spiekanego - podwójne cięcie do kształtowania i wykańczania różnych metali
| Model: | VCB-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SF-5M Frez trzpieniowy kulisty z pojedynczym nacięciem z węglika spiekanego - do zgrubnego wykańczania konturów i pracy w narożnikach wewnętrznych
| Model: | SF-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SB-5M Spawany Frez Obrotowy z Węglika Spiekanego B12.725 Dwurzędowy do Wszechstronnej Obróbki Metalu
| Model: | SB-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SE-5M Owalny jednokrojny karburowy burr E12.72206 SC Do obróbki metali
| Model: | SE-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SC-5M C12.725 Frezy z węglika spiekanego z podwójnym nacięciem Profesjonalne do ogólnej obróbki metali
| Model: | SC-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |