Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 Ürünler.
12.7mm Kesme Çaplı ve 6mm Saplı 5 Parçalı Karbür Döner Çapak Seti (Metal İşleri İçin)
| Modeli: | SL-4M ST/SM-5M GİRİŞ/SF-5M GİRİŞ/SE-5M AL/SG-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22/25/28mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67/70/73mm |
AlTiN Kaplamalı, Aşınmaya ve Isıya Dayanıklı Karbür Çapak Seti (5 Parça, Alüminyum Kılıflı)
| Modeli: | SC-5M SC/SA-5M SF/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25/28/32mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70/73/77mm |
AlTiN kaplamalı 5 parçalı Karbid Burr seti, alüminyum kaplamada çoklu malzeme çalışması için 6 mm çubuğu ile
| Modeli: | SC-3M DC/SE-3M DC/SC-3M AL/SM-4M SF/SB-3M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9.6mm |
| Kesim Uzunluğu: | 16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 61/64 mm |
Alüminyum kaplamada 6 mm çubuğu olan 5 parçalı AlTiN kaplı Çift Kesimli Karbür Burr Set
| Modeli: | SC-3M DC/SB-3M DC/SE-3M DC/SN-2M DC/SD-5M AL |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 9,6/12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 9,5/11/16/19 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 55/56/61/64mm |
YG8 Sınıfı Yarım Bitmiş Karbid Burr Preform, 6 mm Kesme Diametresi ve Özel Araçlama için Katı Tipi
| Modeli: | SJ-1BM |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 6 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 5 mm |
| Şaft Çapı: | 6 mm |
| etraflı: | 50 mm |
VCB-5M Shape Carbide Rotary Burr - Çeşitli metallerin şekillendirilmesi ve bitirilmesi için çift kesim
| Modeli: | VCB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SF-5M Küresel Uçlu Ağaç Tek Kesim Karbür Çapak - Kontur Kaba İşleme ve İç Köşe Çalışmaları İçin
| Modeli: | SF-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SB-5M Çevik Metal İşlemleri İçin Kaynatılmış Karbid Döner Burr B12.725 Çift Kesim
| Modeli: | SB-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |
SE-5M Oval Tek Kesimli Karbid Burr E12.72206 SC Metal İşleme için
| Modeli: | SE-5M SC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 22 mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 67 mm |
SC-5M C12.725 Çift Kesim Tungsten Karbür Frezeler Genel Metal İşleme İçin Profesyonel
| Modeli: | SC-5MDC |
|---|---|
| Kesim Çapı: | 12,7 mm |
| Kesim Uzunluğu: | 25mm |
| İncik: | 6 mm |
| etraflı: | 70mm |