Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 produkty.
Jednostopowe frezy z węglika spiekanego do zgrubnego obrabiania, wydajne usuwanie materiału, narzędzie ręczne SE-5M
| Model: | SE-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 20mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
Narzędzie do cięcia węglowodorów aluminiowych SE-3M Srebrowo spielonego cięcia węglowodorów węglowodorów z ultra niskim odpływem
| Model: | SE-3M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
10-częściowy zestaw frezów z powłoką AlTiN do obróbki metali w aluminiowej walizce
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/70/73 mm |
SA-5M Dwustronnie Karbidowa Frezarka Obrotowa - Do Ogólnego Cięcia Metalu i Wykańczania Powierzchni
| Model: | SA-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-5M Carbide Rotary Burr - 12,7 mm Head Single Fine Cut dla ogólnej obróbki metalu
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-5M Karbid kulkowy cylindrowy burr obrotowy - pojedynczy cienkie cięcie do wykonania zakrzywionych metali
| Model: | SC-5MSF |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
8-częściowy zestaw frezów węglikowych z chwytem 6 mm, z zębami i kształtem do personalizacji
| Model: | SH-5M DM/SL-4M DM/SF-5M ST/SB-5M ST/SA-5M AL/SC-2M CB/SB-2M CB/SG-2M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 65/70/73/77 mm |
SG-5ML6 Długi trzpień frez obrotowy dwucięciowy 150mm trzpień do głębokich wnęk i złożonych prac konturowych
| Model: | SG-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
5-częściowy zestaw z karburowym burrem z różnymi kształtami w trwałej plastikowej obudowie i 6 mm ramy
| Model: | SG-5M SF,SF-5M DM,SC-5M AL,SA-5M DM,SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
AlTiN-powlekany zestaw wielozębnych węglowodorów z średnicą cięcia 12,7 mm dla zwiększonej odporności na zużycie
| Model: | SF-5M SK/SC-5M SC/SB-5M IN/SL-4M AL/SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |