Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 produkty.
SF-3M Radius Tree Shape Carbide Rotary Burr - 9,6mm Cut Diameter YG8 Grade Tungsten Carbide Semi-Finished Blank
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Karbid obrotowy w kształcie drzewa o ostrym kształcie z średnicą cięcia 12,7 mm i karbid wolframowy YG8 do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-41ML3 Frez trzpieniowy z węglika spiekanego z pojedynczym nacięciem i trzpieniem o długości 75 mm do głębokich wnęk i ścian bocznych
| Model: | SA-41ML3 SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 1,5 mm |
| Długość cięcia: | 6mm |
| Cholewka: | 3mm |
| ogólnie: | 75mm |
Countersink 90° Tungsten Carbide Rotary Burrs SK-5M Single Cut For Right Angle Chamfers
| Model: | SK-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
Niezawodne frezy z węglika spiekanego SE-5M do ogólnej obróbki zgrubnej metali
| Model: | SE-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
8-częściowy zestaw frezów z węglika wolframu z chwytem 6 mm do precyzyjnej obróbki metali
| Model: | SK-2M DC, SJ-2M SC, SN-4M DC, SF-3M SK, SH-3M SK, SF-1BM ST, SB-1BM CB, SC-1BM CB |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6/8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 4/7/12,7/16/19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 49/52/58/61/64 mm |
SD-2M Kulkowy Tungsten Karbid Rotary Burr z średnicą cięcia 8 mm do personalizacji zębów
| Model: | SD-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 6,4 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 51mm |
5-częściowy zestaw frezów z węglika spiekanego o średnicy cięcia 12,7 mm i trzpieniu 6 mm do obróbki metali
| Model: | SB-5M ST/SC-5M AL/SG-5M DM/SL-4M SF/SH-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
YG8 Stopień Tungstanu Karbid Burrs Kulka Nosed Drzewo kształt SF-5M Do precyzyjnej obróbki metalu
| Model: | SF-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Wytrzymałe frezy z węglika wolframu SF-5M Trwałe bez powłoki do czyszczenia spoin
| Model: | SF-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |