Keywords [ tungsten carbide cutting tools ] match 332 produkty.
SN-2M Inverted Cone Double Cut Burr - Koncentruj się na specjalistycznych zastosowaniach i wydajności
| Model: | SN-2M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 9,5 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 55 mm |
SN-2M Frez stożkowy odwrócony - Kąt pochylenia 90° Narzędzie do czyszczenia
| Model: | SN-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 9,5 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 55 mm |
SL-42M DC Wysokiej prędkości frezy z węglika wolframu do przemysłu motoryzacyjnego i lotniczego
| Model: | SL-42M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 3mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |
Diamentowo wycięty srebrny lutowany wolfram Burr SG-3M Wysokiej precyzji surowy węglowodor z niskim odpływem
| Model: | SG-3M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SL-4M DC Carbide Rotary Burr - podwójne cięcie do obróbki metalu
| Model: | SL-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SH-5M Frez trzpieniowy z węglika spiekanego o kształcie płomienia, podwójny nacięcie - H12.73206 do obróbki powierzchni krzywych
| Model: | SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
Jednostronnie frez z węglika spiekanego E12.72206 zapobiegający zużyciu do wykańczania twardych materiałów
| Model: | SE-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
Przemysłowy Red Box Carbide Burr Set 5 sztuk Dostosowywalny YG8
| Model: | SH-5M DM/SF-5M ST/SC-5M DC/SG-5M DC/SE-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/77 mm |
SC-5ZM Kulkowy cylinder aluminiowy, wycięty węglowodorkowy - C1225 AL
| Model: | SC-5ZM AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Solidne wolframkarburowe kawałki burr 3mm Nano Blue powlekane z ulepszoną konstrukcją smarowania
| Model: | SA-41M DC, SB-41M DC, SC-41M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 1,5 mm/2,5 mm |
| Długość cięcia: | 6mm/11mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| ogólnie: | 38 mm |