SM-5ML6 Długa szczypca, spinaczka dwukrotna - M12.72206 do robót w głębokich dziurach i na zboczach
| Model: | SM-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 172mm |
SG-5ML6 Długi trzpień frez obrotowy dwucięciowy 150mm trzpień do głębokich wnęk i złożonych prac konturowych
| Model: | SG-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SA-5M Frez węglikowy powlekany AlTiN do aluminium z średnicą cięcia 12,7 mm dla gładkiego wykończenia
| Model: | SA-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SN-4M Frez węglikowy dwukrotne cięcie z powłoką AlTiN – średnica cięcia 12,7 mm do ogólnej obróbki metali
| Model: | SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SF-5ML6 Długi trzpień Dwustronnie nacinany frez obrotowy - trzpień 150 mm do elastycznej pracy w głębokich otworach i kawernach
| Model: | SF-5ML6 DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 175mm |
SJ-5M AlTiN powlekany podwójnym cięciem 60° burr przeciwpowietrzny do przeciwpowietrzania i rozszczepiania
| Model: | SJ-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SK-5M AlTiN-Coated Double Cut 90° Countersink Burr do pionowego Countersinkingu i Chamferingu
| Model: | SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
SH-5M AlTiN-Powlekany Dwustronnie Karbidowy Frez Kształt Płomienia do Obróbki Metalu i Odlewów
| Model: | SH-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SB-5M AlTiN powlekany dwukrotnie wycięty węglowodorny burr B12.72506 do obróbki metalu ogólnego
| Model: | SB-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-5M AlTiN powlekany jednokrojny węglowodor - odporny na ciepło i zużycie do ogólnej obróbki metali
| Model: | SA-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |