SH-5ZM Karburowy burr obrotowy - podwójne cięcie do obróbki metalu i odlewu
| Model: | SH-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SC-5ZM Kulkowy Burr w kształcie cylindru w kształcie węglowodu - podwójne cięcie do wykonywania zakrzywionych i płaskich prac
| Model: | SC-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
YG8 Grade Carbide Burr Bits SG-5M G12.725 Praktyczny z konstrukcją spiralnej fletki
| Model: | SG-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SK-5M Countersink 90° Double Cut Carbide Burr - do otworów pionowych i pod kątem pionowym
| Model: | SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
SN-4M Wsteczny stożkowy dwukrotny węglowodorny burr - do obróbki wewnętrznej i odwrotnego nachylenia
| Model: | SN-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58mm |
SD-5M Kulkosmułowy frez z węglika spiekanego - do obróbki zakrzywionych i wewnętrznych powierzchni aluminiowych
| Model: | SD-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SB-5M z cylindrem z ciętym końcem, frez z aluminium - do obróbki powierzchni aluminium i miękkich metali
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SA-1M 6mm Jednostronnie frez obrotowy z węglika spiekanego 50mm Długość całkowita do obróbki metali
| Model: | SA-1M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SL-4M DC Carbide Rotary Burr - podwójne cięcie do obróbki metalu
| Model: | SL-4M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
Przenośny zestaw 5 sztuk frezów obrotowych z węglika spiekanego w aluminiowej walizce, z różnymi opcjami zębów i kształtów
| Model: | SA-2M CB/SD-5M AL/SE-3M SK/SG-3M SK/SK-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/56/61/64 mm |