SE-5M Diamentowa Freza Obrotowa E12.72206 z węglika spiekanego do obróbki ogólnej
Miejsce pochodzenia Chiny
Nazwa handlowa CABURTECH
Orzecznictwo ISO9001-2008
Numer modelu SE-5M DM
Minimalne zamówienie 100 sztuk/model
Cena 1-20USD
Szczegóły pakowania Standardowy karton eksportowy
Czas dostawy 15-30 dni
Zasady płatności Akredytywa, T/T, Western Union
Możliwość Supply 60000-70000 SZTUK/MIESIĄC
Szczegóły produktu
Model: SE-5M DM Średnica cięcia: 12,7 mm
Długość cięcia: 22 mm Cholewka: 6mm
ogólnie: 67mm Cięcie: DM