Keywords [ tungsten carbide rotary burrs ] match 293 produkty.
10-częściowy zestaw obrotowych gratowników z węglika spiekanego z wieloma kombinacjami zębów do obróbki metali
| Model: | SL-4M SF/SL-4M ST/SB-5M IN/SA-5M DM/SG-5M AL/SF-5M DM/SC-5M SK/SC-5M AL/SM-5M DM/SM-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika wolframu z chwytem 6 mm do aluminium, diamentowy, jednostronnie nacinany, kombinowany
| Model: | SA-5M AL/SA-5M DM/SC-5M AL/SG-5M /SH-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/77 mm |
Zestaw frezów trzpieniowych z węglika spiekanego z wielozębnym ostrzem i chwytem 6 mm do obróbki metali
| Model: | SA-2M CB/SC-2M CB/SG-2M ST/SM-5M IN/SN-4M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 12,7/19/22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58/64/67mm |
5-częściowy zestaw zwrotnego burra z węglem wolframu z ramą 6 mm do twardowania wielu materiałów
| Model: | SL-4M ST/SM-5M AL/SA-5M AL/SC-5M DM/SF-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22/25/28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67/70/73 mm |
5-częściowy zestaw frezów obrotowych z węglika spiekanego z wielozaciskowym ostrzem do ogólnej obróbki metali w aluminiowej walizce
| Model: | SA-2M CB/SE-3M SK/SG-3M SK/SJ-5M SC/SN-4M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11/12,7/16/19mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 58/61/64 mm |
5-częściowy zestaw zwrotnego burra z węglem wolframu z ramą 6 mm do obróbki ogólnej
| Model: | SJ-5M SC/SK-5M DC/SG-3M SK/SN-4M DM/SE-3M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3/11/12,7/16/19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54/58/61/64 mm |
Zestaw obróbki obracającej z węglanu wolframu z ramą 6 mm i zestawem wielowymiarowym do obróbki i szlifowania
| Model: | SG-5M SF,SC-5M AL,SF-5M AL,SA-5M SK,SA-5M DM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
5-częściowy wirujący burr z węglanu wolframu ustawiony w aluminiowej obudowie do obróbki metalu
| Model: | SH-5M SC/SL-4M SF/SG-5M DM/SC-5M AL/SA-5M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25/28/32 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70/73/77 mm |
5-częściowy zestaw zwrotnego burra z węglem wolframu z kombinacją wielozębną i sześciomilimetrową sznurką do różnych materiałów
| Model: | SM-5M IN/SG-2M ST/SC-2M CB/SA-2M CB/SL-4M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/22/25 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/67/70 mm |
8-częściowy powlekany węglem wolframowym zestaw obrotowy z wyborem wielu zębów i 6 mm ramy dla zwiększonej trwałości
| Model: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SG-5M DC/SF-5M SK |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6/12,7 mm |
| Długość cięcia: | 19/25 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64/70mm |