Keywords [ tungsten carbide rotary file ] match 14 produkty.
Countersink 90° Tungsten Carbide Rotary Burrs SK-5M Single Cut For Right Angle Chamfers
| Model: | SK-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 6,3 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |
Głowica frezarska z węglika wolframu YG6 do aluminium SB-5, wysoka wydajność do obróbki metali nieżelaznych
| Model: | SB-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Wytrzymałe frezy z węglika wolframu SF-5M Trwałe bez powłoki do czyszczenia spoin
| Model: | SF-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SM-3M Stalowy cięcie Tungstanu Karbidu Rotary Burrs Weld Bead Usunięcie antykorozyjny
| Model: | SM-3M ST |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Wysokowydajny pilnik obrotowy z węglika spiekanego, lutowany srebrem, długość cięcia 25 mm, SC-5M AL
| Model: | SC-5M AL |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
VA Niestandardowe grawerowane Carbide Rotary Burr Carbide Rotary File Z 6mm Shank
| Model: | frez kombi |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
YG8 Stopień Tungstanu Karbid Burrs Kulka Nosed Drzewo kształt SF-5M Do precyzyjnej obróbki metalu
| Model: | SF-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SH-5ZM Karburowy burr obrotowy - podwójne cięcie do obróbki metalu i odlewu
| Model: | SH-5ZM DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SA-5M 5-osiowa precyzyjna frezarka CNC z węglika wolframu z tolerancją bicia 0,1 mm i spawaniem lutem twardym
| Model: | SA-5M DC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SC-5M YG8 Grade Tungsten Carbide Burr z konstrukcją spiralną fluty do precyzyjnego obróbki żelazem odlewanym
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |