Wszystkie produkty
SF-3M Masywnie Twardy Węglik Wolframu Srebrnie Lutowana Półprodukt do Niestandardowego Szlifowania Półwykończonego Freza z Węglika
| Model: | SF-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
Gładzik obrotowy z węglika spiekanego SA-3M z konfigurowalnym profilem zęba z węglika wolframu odpornego na ścieranie i lutem srebrnym
| Model: | SA-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SC-5M Srebrny gatunek węglika spiekanego z średnicą cięcia 12,7 mm do szlifowania niestandardowego
| Model: | SC-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SG-3M Srebro-spalania Tungsten Carbide Burr z 9,6 mm średnicy cięcia i personalizacji geometrii cięcia
| Model: | SG-3M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 9,6 mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |
SH-3ZM Niewykończony trzpień węglikowy z możliwością dostosowania szlifowania zębów i średnicą cięcia 10 mm z materiału węglika wolframu
| Model: | SH-3ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |