Wszystkie produkty
Preformę z węglanu wolframu klasy YG8 o średnicy cięcia 19 mm i srebrną lutowaną do produkcji burrów na zamówienie
| Model: | SG-7M8 |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 19 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SL-3ZM L1025 Wstępka z węglika spiekanego – lutowana srebrem, półwykończona do produkcji zadziorów
| Model: | SL-3ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SL-2M L0822 Srebro lutowane w pustce
| Model: | SL-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SL-1BM L0616 Srebrna lutowana forma wstępna – półprodukt do produkcji zadziorów
| Model: | SL-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SJ-5M J12.711 Półfabrykat z węglika spiekanego – lutowany twardo, półwykończony do produkcji grat
| Model: | SJ-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 11mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 56 mm |
SC-1BM C0616 Srebrny lutowany węglik spiekany do szlifowania z 6mm średnicą cięcia i gatunkiem YG8 do niestandardowego szlifowania
| Model: | SC-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SG-1BM G0616 Pierwsza preforma węglanu wolframowego Silver Brazed Semi-Finished Carbide Burr z średnicą cięcia 6 mm
| Model: | SG-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 16mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 61mm |
SF-5M F12.725 Półprodukt z czystego węglika wolframu z średnicą cięcia 12,7 mm, lutowany srebrem do produkcji zadziorów
| Model: | SF-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
SH-5ZM H1232 Niewykorzystany węglik spiekany – frez obrotowy lutowany srebrem o średnicy cięcia 12 mm
| Model: | SH-5ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SH-2M Niewykorzystany węglik spiekany z lutem srebrnym, półprodukt z węglika spiekanego z średnicą cięcia 8 mm
| Model: | SH-2M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 8mm |
| Długość cięcia: | 19 mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 64 mm |