Wszystkie produkty
60° Countersink Carbide Burr Blank z średnicą głowy 6 mm i klasą YG8 do szlifowania na zamówienie
| Model: | SJ-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 5mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 51mm |
SE-5M Owalna spawana półwykończona karburowa szczelnica z głową o średnicy 12,7 mm do szlifowania zębów na zamówienie
| Model: | SE-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
SK-1BM 90° Frez węglikowy stożkowy nieostrzony z średnicą główki 6 mm i gatunkiem YG8 do szlifowania niestandardowego
| Model: | SK-1BM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 6mm |
| Długość cięcia: | 3mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 50mm |
SL-4M Radius Taper Carbide Burr Blank do szlifowania zębów na zamówienie w węglanu wolframu klasy YG8
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
SF-5ZM Radius Tree Carbide Burr Blank z głową 12 mm i sznurkiem 6 mm do szlifowania na zamówienie
| Model: | SF-5ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12mm |
| Długość cięcia: | 25mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 70mm |
Wykorzystuje się w tym celu wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec "Wykorzystuje się wzorzec"
| Model: | SH-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 32mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 77 mm |
SG-15M Wąskie drzewo węglowodorowe - średnica głowy 19 mm do szlifowania na zamówienie
| Model: | SG-15M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 19 mm |
| Długość cięcia: | 38 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 83 mm |
SM-5M Taper Carbide Rotary Burr Blank - 12,7 mm średnicy do szlifowania zębów
| Model: | SM-5M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 22 mm |
| Cholewka: | 6mm |
| ogólnie: | 67mm |
YG8 Srebrny Lutowany Wstępny Kształt Wiertła z Węglika Spiekanego o Średnicy Cięcia 12,7 mm do Szlifowania Niestandardowego
| Model: | SL-4M |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 12,7 mm |
| Długość cięcia: | 28mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 73 mm |
YG8 Srebrny lutowany węglikowy frez trzpieniowy z średnicą cięcia 10 mm do produkcji niestandardowych frezów
| Model: | SD-3ZM |
|---|---|
| Średnica cięcia: | 10 mm |
| Długość cięcia: | 9mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| ogólnie: | 54 mm |