Laser Engraved Cone Carbide Burr SF-3M OEM Tungsten Carbide Deburring Bits
| Model: | SF-3M SK |
|---|---|
| Cut Dia: | 9.6mm |
| Cut Length: | 19mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 64mm |
12mm Head Carbide Burr Multi Stage Tapered Geometry SN-4M For Mold Wood Carving
| Model: | SN-4M SC |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 12.7mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 58mm |
SJ-3M Safety Single Cut Burr Silver Braze Wear Resistant For Deburring
| Model: | SJ-3M SC |
|---|---|
| Cut Dia: | 9.6mm |
| Cut Length: | 8mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 55mm |
SC-1M Solid Carbide Ball Nosed Cylinder Burr Single Cut 50mm Length For Machining
| Model: | SC-1M SC |
|---|---|
| Cut Dia: | 6mm |
| Cut Length: | 16mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 50mm |
6mm Shank Double Cut Carbide Burrs SM-5M For Workpiece Grinding Finishing
| Model: | SM-5M DC |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 22mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 67mm |
Professional Single Cut Carbide Burrs SC-5M For Industrial Metal Machining Surface Finishing
| Model: | SC-5M SC |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 25mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 70mm |
Single Cut Roughing Carbide Burrs Efficient Material Removal Hand Tool SE-5M
| Model: | SE-5M SC |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 20mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 67mm |
YG8 Grade Tungsten Carbide Burrs Ball Nosed Tree Shape SF-5M For Precision Metalworking
| Model: | SF-5M DC |
|---|---|
| Cut Dia: | 12.7mm |
| Cut Length: | 25mm |
| Shank: | 6mm |
| Overall: | 70mm |
SC-3ML6 Long Reach Carbide Burr Set Deep Narrow Slot Precision Machining
| Model: | SC - 3ML6 DC |
|---|---|
| Cut Dia: | 9.6mm |
| Cut Length: | 19mm |
| Shank Dia: | 6mm |
| Overall: | 169mm |
SA-43ML2 3mm solid YG10X Heavy-Duty Grade Burr - Powerful Cast Iron and Steel Processing
| Model: | SA-43ML2 DC |
|---|---|
| Cut Dia: | 3mm |
| Cut Length: | 14mm |
| Shank Dia: | 3mm |
| Overall: | 50mm |