Keywords [ carbide rotary burr set ] match 84 προϊόντα.
Σετ 8 τεμαχίων καρβιδίου περιστροφικών φρεζών με στέλεχος 6mm, προσαρμόσιμα δόντια και σχήμα
| Μοντέλο: | SH-5M DM/SL-4M DM/SF-5M ST/SB-5M ST/SA-5M AL/SC-2M CB/SB-2M CB/SG-2M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 19/25/28/32 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 65/70/73/77 χλστ |
Πολλαπλής διαίρεσης τύπου βουλφραμινών μπουρτών μπλε κιβώτιο αλουμινίου μπουρτ για γενική επεξεργασία
| Μοντέλο: | SD-5M AL/SN-4M SC/SC-2M CB/SM-5M DC/SG-2M ST |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/58/64/67 χλστ |
Ανθεκτικό στη διάβρωση σετ 5 τεμαχίων με περιστροφικά γρέζια καρβιδίου, μπλε στρογγυλή θήκη, προσαρμοσμένο δόντι και σχήμα
| Μοντέλο: | SD-5M AL/SN-4M SF/SG-2M ST/SM-5M DC/SC-2M CB |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 11/12.7/19/22 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 56/58/64/67 χλστ |
Σετ Φρέζων από Καρβίδιο Τιτανίου 5 τεμαχίων με Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Στέλεχος 6mm για Εργασίες Μεταλλοτεχνίας Ακριβείας
| Μοντέλο: | SN-4M SC/SJ-5M SF/SJ-5M DM/SK-5M SC/SD-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/12,7 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/58 χλστ |
Σετ Φρέζες από Καρβίδιο Τιτανίου με Στέλεχος 6mm, Διάμετρο Κοπής 12,7mm και Πολλαπλά Σχήματα και Κοπές για Μεταλλουργία
| Μοντέλο: | SL-4M ST/SF-5M IN/SG-5M DC/SM-5M ST/SC-5M DM |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/73 χλστ |
12mm βιομηχανικά περιστροφικά σχοινιά σετ διπλό κόψιμο 10 κομμάτια βαρέα εργαλεία μεταλλουργίας κιτ
| Μοντέλο: | σετ γρέζινων |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 22/25/28 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Τομή: | μονό / διπλό / αλουμίνιο / διαμάντι / χοντρό / χάλυβα / μονή λεπτή κοπή |
10 τεμάχια TiAlN επικαλυμμένο στρογγυλό σχοινί
| Μοντέλο: | SB-3M DC/SA-3M IN/SA-3M SC/SC-3M DC/SF-5M AL/SF-5M DM/SF-5M DC/SG-5M DC/SG-5M SK/SL-4M AL |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 119/25 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 64/70 χλστ |
Σετ 5 Τρυπανιών Περιστροφικών - Σετ Εκκίνησης με Βασικά Σχήματα
| Μοντέλο: | SA-5M DM/SA-5M AL/SC-5M AL/SF-5M DM/SG-5M SC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7 χιλιοστά |
| Μήκος κοπής: | 25 mm |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 70 χλστ |
10 τεμάχια Tungsten Carbide Burr Set με 6mm Shank για Στρίψιμο Μεταλλικών Μεταλλικών και Αποσβέστευση
| Μοντέλο: | SF-5M DM,SG-5M AL,SM-5M SC,SM-5M DM,SL-5M DC,SB-5M INOX,SA-5M SK,SC-5M SC,SC-5M AL,SL-5M SF |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 12,7/16 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 25/30 χλστ |
| dia κνημών: | 6mm |
| Συνολικά: | 67/70/75 χλστ |
Σετ 5 τεμαχίων με περιστροφικά γρέζια, ανθεκτική σχεδίαση με θήκη συσκευασίας αλουμινίου
| Μοντέλο: | SB-2M CB/ SD-5M AL/ SE-3M SK/ SG-3M SK/ SK-5M DC |
|---|---|
| Κόψτε τη.: | 8/9,6/12,7 χλστ |
| Μήκος κοπής: | 6,3/11/16/19 χλστ |
| Γάμπα: | 6mm |
| Συνολικά: | 54/56/61/64 χλστ |